Focus

Corporate

FOCUS Profesyonel Yeni Ürünleriyle ISSA Amsterdam Fuarı'ndaydı! Dünyanın En Kapsamlı Ev Dışı Kullanım Fuarı olan ISSA Amsterdam'da Hayat Kimya'yı Temsil Ettik

31.05.2018

Ev Dışı Kullanım Hijyen Sektörü ile ilgili Dünya’nın en kapsamlı fuarlarından biri olan Interclean fuarı bu sene Mayıs ayında Amsterdam’da gerçekleşti. Hayat Kimya Focus markası ile katıldığı etkinlikte 40’a yakın ülkeden ziyaretçilere yeni Hijyen Çözümlerini tanıtırken sektörde fark yaratacak yeni dispenser serisi ürünlerini de ilk defa bu fuarda iş ortakları ile paylaştı.

Hayat Kimya'dan Pakistan'a 600 Milyon TL Yatırım! Hayat Kimya, Molfix bebek bezi, Papia, Familia ve Focus Profesyonel temizlik kağıtları ile Pakistan pazarına girdi.

31.05.2018

Türkiye'nin ardından Cezayir, İran, Mısır, Rusya ve Nijerya'da bebek bezi, deterjan, temizlik kağıdı üretim tesisi yatırımları bulunan Hayat Kimya, Türkiye'de üretilen ürünlerini taşıdığı Pakistan pazarına 600 milyon TL yatırım yapacak.

Nijerya'da üretim tesisimizi kurduk! Bebek Bezi ve Temizlik Kağıdı üretim tesisimizin açılışını gerçekleştirdik

19.08.2017

2 yıl önce Molfix ile giriş yaptığımız Nijerya’da yakaladığımız başarının ardından bebek bezi ve temizlik kağıdı üretim tesisi yatırımımızın açılışını gerçekleştirdik. Türkiye’de doğan markalarımızın gücünü yenilikçilikle arttırarak dünyada daha fazla eve Hayat götürmeye devam ediyoruz!

Mısır’daki 5. yılımızda temizlik kağıtları kategorisine giriş yaptık! Papia ve Familia markalarımız ile Mısır'dayız!

17.08.2017

Temizlik Kağıdı kategorisine 2006 yılında giren Hayat Kimya, bugün Türkiye ve İran’da Pazar lideri olup, 60’dan fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye, Ortadoğu, Balkanlar ve Doğu Avrupa’nın en büyük kağıt üreticisi olmuştur. Mısır'da ise 5. yılında Papia ve Familia markaları ile pazara giriş yaptı.